کفش ایران توافق معصومه ابتکار اخبار سیاست خارجی

کفش: ایران توافق معصومه ابتکار اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث همسر سابقش جهت کشتن واسطه ازدواج تازه دست به تفنگ شد , زن مطلقه قصد ازدواج کرد

ساعت 23 و 50 دقیقه شامگاه 19 خرداد جاری مرد جوانی با شلیک‌های پی‌در‌پی فردی ناشناس در یکی از خیابان‌های شهرستان کلاله به قتل رسید.

زن مطلقه قصد ازدواج کرد؛همسر سابقش جهت کشتن واسطه ازدواج تازه دست به تفنگ شد

عبارات مهم : اختلاف

ساعت 23 و 50 دقیقه شامگاه 19 خرداد جاری مرد جوانی با شلیک های پی در پی فردی ناشناس در یکی از خیابان های شهرستان کلاله به قتل رسید.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛با اعلام عنوان به پلیس در نخستین تحقیقات مشخص شد این مرد 23 ساله از سوی فردی که ساکن یکی از روستاهای شهرستان گالیکش بوده به قتل رسیده است.

مجتبی مروتی مدیر پلیس آگاهی گلستان گفت: با تلاش پلیس بعد از گذشت 24 ساعت از وقوع این حادثه، سه نفر از عاملان این جنایت شناسایی و دستگیر شدند. ولی متهمان منکر ارتکاب قتل بودند تا اینکه با گذشت سه روز از این ماجرا آخر متهم مهم که اقدام به تیراندازی کرده بود به جرم خود اعتراف کرد و علت و انگیزه ارتکاب این جرم را اختلاف با همسر سابقش عنوان کرد.

همسر سابقش جهت کشتن واسطه ازدواج تازه دست به تفنگ شد , زن مطلقه قصد ازدواج کرد

تلاش کارآگاهان جهت دستگیری یکی دیگر ازمتهمان ادامه دارد. تحقیقات مقدماتی نشان می دهد قاتل بعد از جدایی از همسرش هنگامی که متوجه ازدواج مجدد او شد نتوانست شرایط را تحمل کند و نقشه قتل فردی را که واسطه این ازدواج بود طراحی و اجرا کرد.

ساعت 23 و 50 دقیقه شامگاه 19 خرداد جاری مرد جوانی با شلیک‌های پی‌در‌پی فردی ناشناس در یکی از خیابان‌های شهرستان کلاله به قتل رسید.

واژه های کلیدی: اختلاف | ازدواج | تحقیقات | دستگیری | زن مطلقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz